Preloader

Aktualności

31-05-2016

Kolejny spektakularny sukces - wyniki 2.1 Śląski RPO

Firma Constrade  po raz kolejny pokazuje, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych !

Mając niespełna 10 dni na opracowanie pełnej koncepcji projektu i złożenie wniosku w ramach działania 2.1 RPO Województwa Śląskiego "Wsparcie rozwoju cyfrowych usług publicznych" z wykorzystaniem zupełnie nowej w Polsce technologii bazującej na rozwiązaniach wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości, udało nam się z powodzeniem opracować i złożyć wniosek dla jednej z najbardziej turystycznych gmin na Śląsku.

Poprzez zastosowanie innowacyjnych technologii projekt swoim zakresem znacznie odbiegał od standardowych projektów składanych w ramach wspomnianego działania i z powodzeniem można pokusić się o stwierdzenie, że był on pokazem nieszablonowego, a zarazem bardzo indywidualnego podejścia do określonego projektu przez Naszych konsultantów. Miło nam poinformować, że wysiłek się opłacił a wniosek ten znalazł się wśród najlepszych i wyróżnionych przez Zarząd Województwa Śląskiego a tym samym rekomendowanych do dofinansowania, a Gmina Wisła ma szanse stać się pionierem wdrożenia innowacyjnych rozwiązań, które z pewnością przełożą się na jeszcze większą atrakcyjność ich oferty turystycznej.

Niezdecydowanych zapraszamy, zdecydowanych zachęcamy – do kontaktu z Nami. Pamiętajcie Państwo , że nasze motto mówiące, iż sukces Naszych Klientów buduje nasz własny – to właśnie coś z czego chcemy być zapamiętywani.

Dla niedowiarków – link do listy rankingowej działania:

https://rpo.slaskie.pl/czytaj/projekty_wybrane_do_dofinansowania_w_ramach_dzialania_2_1

Powrót