Preloader

Aktualności

02-09-2016

Podsumowanie wakacyjnych osiągnięć

Prace w Constrade pełną parą trawły przez całe wakacje. Po wakacyjnej przerwie w dostarczaniu aktualnosci miło nam przedstawić małe podsumowanie najnowszych osiagnięć i sukcesów:

1. dofinansowanie dla klienta z działania 1.5 RPO Dolnośląskiego o wielkości około 200 tys złotych,

2. dofinansowanie dla klienta z działania 1.5 RPO Dolnośląskiego o wielkości około 3,5 mln złotych - NAJWIĘKSZE DOFINANSOWANIE W WOJEWÓDZTWIE

3. dofinansowanie dla zaprzyjaźnionej firmy z działania 3.2 RPO Śląskie o wielkości około 350 tys złotych

4. dofinansowanie dla klienta z działania 1.4 POPW etap I

5. pozytywne zakończenie rozliczenia projektu gminy w ramach działania 7.2 RPO Mazowieckie o wielkości dofinansowania około 3 mln złotych

6. odpisanie kolejnych umów z klientami na łączną wartość projektów przekraczającą 50 mln złotych.

Zapraszamy do współpracy. Pamiętajcie Państwo - sukces naszych klientów buduje nasz własny.

 

 

31-05-2016

Kolejny spektakularny sukces - wyniki 2.1 Śląski RPO

Firma Constrade  po raz kolejny pokazuje, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych !

Mając niespełna 10 dni na opracowanie pełnej koncepcji projektu i złożenie wniosku w ramach działania 2.1 RPO Województwa Śląskiego "Wsparcie rozwoju cyfrowych usług publicznych" z wykorzystaniem zupełnie nowej w Polsce technologii bazującej na rozwiązaniach wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości, udało nam się z powodzeniem opracować i złożyć wniosek dla jednej z najbardziej turystycznych gmin na Śląsku.

25-04-2016

Ponad 7 mln PLN dla naszego klienta! wyniki 3.2.1 POIR

Zespół Constrade nie zwalnia tempa. W ostatnim rozdaniu środków w ramach działania 3.2.1 POIR dla naszego klienta pozyskaliśmy dofinansowanie na projekt, którego wartość przekraczała 15 mln PLN ! Nasza firma była odpowiedzilna za dobór optymalnego źródła finansowania projektu oraz przygotowanie kompletnego wniosku o dofinansowanie. Projekt klienta otrzymał bardzo wysoką ocenę punktową dając mu pewną pozycję i plasując go na bardzo wysokim miejscu listy rankingowej.

Klientowi serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w realizacji projektu, a wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych realizacją projektów w dzianiu 3.2.1 POIR zapraszamy do kontaktu.

<< Nowsze 1 2 3 Starsze>>